معاون برنامه ريزي استاندار :رشد و بالندگي صنايع تبديلي و كشاورزي امنيت شغلي را براي توليد كنندكان و كشاورزان فراهم مي نمايد

جلسه اي به منظور بررسي آخرين وضعيت طرحهاي توليدي ، صنعتي و كشاورزي معرفي شده به صندوق توسعه ملي كشور با حضور معاون برنامه ريزي استاندار و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي مرتبط درسالن شيخ صفي استانداری برگزارشد .

 به گزارش روابط عمومی سازمان اموراقتصادی ودارایی استان اردبیل ،دراين جلسه معاون برنامه ريزي استاندار از معرفي 26 طرح كشاورزي با اعتبار بالغ بر 87 ميليارد تومان به بانك هاي عامل خبرداد و گفت  :صنايع تبديلي و كشاورزي در اصل  وابسته به هم بوده و در مسير رشد و توسعه  صنايع  تبديلي گام هاي جدي برداشته  شده به طوري كه هرگونه  حركت و پويايي در اين مسير نيازمند هماهنگي و همكاري بيشتر دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل مي باشد.

سيدحامد عاملي  هم چنين  تعداد طرح هاي صنعت و معدن معرفي شده به بانك هاي عامل را 124 طرح  با اعتبار 163 ميليارد تومان عنوان كرد و خاطر نشان ساخت  : زماني كه صنايع تبديلي به مرحله  رشد و بالندگي برسد درآمد توليد كنندگان و كشاورزان افزايش يافته و امنيت  شغلي براي آنها به وجود مي آيد.
وي نتيجه اين حركت را ارزش افزوده بالا در بحث توليدات كشاورزي توصيف كرد و ياد آورشد : اثر اين كار توجه جدي به توليدكنندگان و هم چنين بالارفتن درآمد كشاورزان و زارعاني است  كه دراين رابطه تلاش و کوششي مجاهدانه دارند.

معاون برنامه ريزي استاندار در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت : صنايع تبديلي از سال هاي قبل داراي اهميت و جايگاه  خاصي است  و به ويژه از سال 91 دولت  به اين بخش توجه بيشتري داشته است و با تشكيل ستادهاي اجرايي ملي، استاني و شهرستاني به توسعه  كشاورزي پرداخته است.
وي از دستگاه هاي اجرايي ذي ربط وبانك هاي عامل خواست تعداد طرحهاي معرفي شده
  به صندوق توسعه  ملي كشور را با مبالغ مربوط در اسرع  وقت  به دفتر امور اقتصادي و بين المللي استانداري ارسال تا پس از بررسي تصميمات لازم اتخاذ گردد.

تاریخ: 
1392/4/25
تصویر: